Вкупно: 3380 понуди
Обновено: 18 мај, 2022

Huawei Honor 7S

Huawei Honor 7S
Објавен: 2018
Дисплеј: 5.45", 720x1440px
Камера: 13 MP
Чипсет: MediaTek MT6739
Батерија: Li-Po 3020 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 6.299
Rakupen
Handy
6.299 денари
7.599 денари