Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Huawei Honor 9 Lite

Huawei Honor 9 Lite
Објавен: Декември, 2017
Дисплеј: 5.65", 1080x2160px
Камера: 13 MP
Чипсет: Huawei HiSilicon KIRIN 659
Батерија: Li-Po 3000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 4    Цена: 7.999
Handy
River Soft
River Soft
River Soft
7.999 денари
13.790 денари
13.790 денари
13.790 денари