Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Lenovo K10 Note

Lenovo K10 Note
Објавен: Септември, 2019
Дисплеј: 6.3", 1080x2340px
Камера: 16 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 710
Батерија: Li-Po 4050 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 9.999