Вкупно: 6669 понуди
Обновено: 20 мај, 2024
LG K40S

LG K40S

Септември, 2019
6.1", 720x1520px
13 MP
MediaTek Helio P22 (MT6762)
Li-Po 3500 mAh
Спецификација...
Најниска цена
8.299 ден.
Спореди цени во 1 продавници