Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme 6s

Realme 6s
Објавен: Јуни, 2020
Дисплеј: 6.5", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: MediaTek Helio G90T (MT6785T)
Батерија: Li-Po 4300 mAh
Продавници: 4    Понуди: 4    Цена: 11.140
Laptop.mk
SmartShop
River Soft
DDStore
 
 
 
 
11.140 ден.
11.590 ден.
11.599 ден.
11.992 ден.