Вкупно: 1908 понуди
Обновено: 24 јуни, 2021

Xiaomi Redmi 8A

Xiaomi Redmi 8A
Објавен: Септември, 2019
Дисплеј: 6.2", 720x1520px
Камера: 12 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 439
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 5    Понуди: 7    Цена: 6.999
Neptun
Mobelix
Smartus
Smartus
River Soft
River Soft
Rakupen
6.999 денари
7.400 денари
7.590 денари
7.590 денари
7.699 денари
7.699 денари
8.399 денари