Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Redmi Note 8T

Xiaomi Redmi Note 8T
Објавен: Ноември, 2019
Дисплеј: 6.3", 1080x2340px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 665
Батерија: Li-Ion 4000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 8.990
Smartus
 
8.990 ден.
YouTube рецензии