Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Redmi 8

Xiaomi Redmi 8
Објавен: Октомври, 2019
Дисплеј: 6.22", 720x1520px
Камера: 12 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 439
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 8.990
Smartus
 
8.990 ден.