Вкупно: 3883 понуди
Обновено: 19 јануари, 2022

Oneplus 8 Pro

Oneplus 8 Pro
Објавен: Април, 2020
Дисплеј: 6.78", 1440x3168px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm SM8250 Snapdragon 865
Батерија: Li-Po 4510 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 42.990
Mobelix
42.990 денари
YouTube рецензии