Вкупно: 6776 понуди
Обновено: 24 април, 2024
Oppo F11 Pro

Oppo F11 Pro

Март, 2019
6.5", 1080x2340px
48 MP
MediaTek Helio P70
Li-Po 4000 mAh
Спецификација...
Најниска цена
16.600 ден.
Спореди цени во 1 продавници
 
16.600 ден.
YouTube рецензии