Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo A9 2020

Oppo A9 2020
Објавен: Септември, 2019
Дисплеј: 6.5", 720x1600px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 665
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 16.600
Mobelix
 
16.600 ден.
YouTube рецензии