Вкупно: 4052 понуди
Обновено: 30 јуни, 2022

Honor 8A 2020

Honor 8A 2020
Објавен: Април, 2020
Дисплеј: 6.09", 720x1560px
Камера: 13 MP
Чипсет: MediaTek Helio P35 MT6765
Батерија: Li-Po 3020 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 8.999
Antarias
8.999 денари