Вкупно: 6669 понуди
Обновено: 20 мај, 2024
Oukitel C19

Oukitel C19

Јули, 2020
6.49", 720x1560px
13 MP
MediaTek MT6737
Li-Po 4000 mAh
Спецификација...
Најниска цена
5.900 ден.
Спореди цени во 1 продавници
 
5.900 ден.