Вкупно: 1908 понуди
Обновено: 24 јуни, 2021

Xiaomi Redmi 9A

Xiaomi Redmi 9A
Објавен: Јуни, 2020
Дисплеј: 6.53", 720x1600px
Камера: 13 MP
Чипсет: MediaTek Helio G25
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 10    Понуди: 16    Цена: 5.490
Ledikom
Neptun
Setec
Neptun
Neptun
Anhoch
Anhoch
Anhoch
Anhoch
Mi Store
Handy
Handy
laptop.mk
eKupi
Telekom
A1
5.490 денари
5.499 денари
5.499 денари
5.499 денари
5.499 денари
5.680 денари
5.680 денари
5.980 денари
5.980 денари
5.990 денари
6.299 денари
6.299 денари
6.360 денари
6.499 денари
7.490 денари
9.499 денари