Вкупно: 6669 понуди
Обновено: 20 мај, 2024
Infinix Smart 5

Infinix Smart 5

Август, 2020
6.6", 720x1600px
13 MP
Mediatek MT6761D Helio A20
Li-Po 5000 mAh
Спецификација...
Најниска цена
5.490 ден.
Спореди цени во 1 продавници
 
5.490 ден.