Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo Reno4 Z 5G

Oppo Reno4 Z 5G
Објавен: Октомври, 2020
Дисплеј: 6.57", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: MediaTek MT6873V Dimensity 800 5G
Батерија: Li-Po 4000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 9.990
Hi Store
Handy
 
 
9.990 ден.
17.999 ден.
YouTube рецензии