Вкупно: 6669 понуди
Обновено: 20 мај, 2024
Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Октомври, 2020
6.67", 1080x2400px
108 MP
Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G
Li-Po 5000 mAh
Спецификација...
Најниска цена
26.900 ден.
Спореди цени во 1 продавници
 
26.900 ден.
YouTube рецензии
Уште 1 рецензии...