Вкупно: 3883 понуди
Обновено: 19 јануари, 2022

Huawei Mate 40 Pro 5G

Huawei Mate 40 Pro 5G
Објавен: Ноември, 2020
Дисплеј: 6.76", 1344x2772px
Камера: 50 MP
Чипсет: Kirin 9000 5G
Батерија: Li-Po 4400 mAh
Продавници: 5    Понуди: 6    Цена: 54.900
Galamino
Anhoch
Tehnomarket
Neptun
Neptun
Setec
54.900 денари
54.980 денари
54.999 денари
57.999 денари
57.999 денари
58.999 денари
YouTube рецензии