Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo Reno5 5G

Oppo Reno5 5G
Објавен: Јануари, 2021
Дисплеј: 6.43", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 765G
Батерија: Li-Po 4300 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 22.990
Handy
Hi Store
 
 
22.990 ден.
22.990 ден.