Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

OnePlus Nord N10 5G

OnePlus Nord N10 5G
Објавен: Ноември, 2020
Дисплеј: 6.49", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 690 5G
Батерија: Li-Po 4300 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 18.999
Handy
Mobelix
 
 
18.999 ден.
19.700 ден.
YouTube рецензии