Вкупно: 6669 понуди
Обновено: 20 мај, 2024
Oppo Find X3 Pro

Oppo Find X3 Pro

Март, 2021
6.7", 1440x3216px
50 MP
Qualcomm Snapdragon 888
Li-Ion 4500 mAh
Спецификација...
Најниска цена
36.900 ден.
Спореди цени во 1 продавници
 
36.900 ден.
YouTube рецензии