Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme GT 5G

Realme GT 5G
Објавен: Март, 2021
Дисплеј: 6.43", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888
Батерија: Li-Po 4500 mAh
Продавници: 2    Понуди: 3    Цена: 26.999
River Soft
Premium Smart Shop
River Soft
 
 
 
26.999 ден.
29.999 ден.
29.999 ден.
YouTube рецензии