Вкупно: 6628 понуди
Обновено: 23 септември, 2023

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Објавен: Март, 2021
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 108 MP
Чипсет: Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G
Батерија: Li-Po 5020 mAh
Продавници: 4    Понуди: 5    Цена: 13.490
Ledikom
Mi Store
MI Premium Shop
Premium Smart Shop
+ 2
 
 
 
13.490 ден.
17.490 ден.
17.999 ден.
21.999 ден.
YouTube рецензии
Уште 2 рецензии...