Вкупно: 4394 понуди
Обновено: 2 декември, 2022

Motorola Moto G60

Motorola Moto G60
Објавен: Април, 2021
Дисплеј: 6.78", 1080x2460px
Камера: 108 MP
Чипсет: Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G
Батерија: Li-Po 6000 mAh
Продавници: 6    Понуди: 6    Цена: 13.999