Вкупно: 1908 понуди
Обновено: 24 јуни, 2021

Xiaomi Poco X3 Pro

Xiaomi Poco X3 Pro
Објавен: Март, 2021
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 860
Батерија: Li-Ion 5160 mAh
Продавници: 4    Понуди: 5    Цена: 15.390
Ledikom
Ledikom
Mobelix
Neptun
Mi Store
15.390 денари
17.190 денари
19.690 денари
19.999 денари
N/A денари
YouTube рецензии