Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor 50

Honor 50
Објавен: Јуни, 2021
Дисплеј: 6.57", 1080x2340px
Камера: 109 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 778G 5G
Батерија: Li-Po 4300 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 23.400
Mobelix
Mobi Go
 
 
23.400 ден.
24.500 ден.
YouTube рецензии