Вкупно: 6669 понуди
Обновено: 20 мај, 2024
Cubot Note 20

Cubot Note 20

Јуни, 2020
6.26", 720x1520px
12 MP
MediaTek Helio A22 (MT6761)
Li-Ion 5000 mAh
Спецификација...
Најниска цена
5.999 ден.
Спореди цени во 1 продавници
 
5.999 ден.