Вкупно: 6669 понуди
Обновено: 20 мај, 2024
Oukitel C19 Pro

Oukitel C19 Pro

Јули, 2020
6.49", 720x1560px
13 MP
MediaTek MT6762D
Li-Po 4000 mAh
Спецификација...
Најниска цена
7.900 ден.
Спореди цени во 1 продавници
 
7.900 ден.