Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Samsung Galaxy A22 5G

Samsung Galaxy A22 5G
Објавен: Јуни, 2021
Дисплеј: 6.6", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 4    Цена: 10.990
Ledikom
SmartShop
+ 3
 
10.990 ден.
12.990 ден.
YouTube рецензии