Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Poco M3 Pro 5G

Xiaomi Poco M3 Pro 5G
Објавен: Мај, 2021
Дисплеј: 6.5", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 3    Понуди: 4    Цена: 11.499
Setec
River Soft
Mobelix
+ 2
 
 
11.499 ден.
13.399 ден.
15.400 ден.
YouTube рецензии