Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor 50 Lite

Honor 50 Lite
Објавен: Ноември, 2021
Дисплеј: 6.3", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 775G
Батерија: Li-Po 4500 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 13.900
Mobi Go
Mobelix
 
 
13.900 ден.
16.600 ден.