Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Xiaomi Redmi Note 10 5G

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Објавен: Април, 2021
Дисплеј: 6.5", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 4    Понуди: 8    Цена: 12.499
Neptun
Neptun
Mi Store
Mi Store
Mi Store
Mi Store
Mobelix
A1
12.499 денари
12.499 денари
12.990 денари
12.990 денари
12.990 денари
12.990 денари
13.490 денари
15.499 денари