Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo A16

Oppo A16
Објавен: Јули, 2021
Дисплеј: 6.52", 720x1600px
Камера: 13 MP
Чипсет: MediaTek Helio G35
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 8.900
Hi Store
Handy
 
 
8.900 ден.
8.990 ден.