Вкупно: 6669 понуди
Обновено: 20 мај, 2024
Oppo Reno6 5G

Oppo Reno6 5G

Јуни, 2021
6.42", 1080x2400px
64 MP
MediaTek MT6877 Dimensity 900 5G
Li-Ion 4300 mAh
Спецификација...
Најниска цена
29.690 ден.
Спореди цени во 1 продавници
 
29.690 ден.
YouTube рецензии