Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme GT 5G Master

Realme GT 5G Master
Објавен: Јули, 2021
Дисплеј: 6.43", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 778G 5G
Батерија: Li-Po 4300 mAh
Продавници: 2    Понуди: 3    Цена: 18.999
River Soft
Mobelix
River Soft
 
 
 
18.999 ден.
20.300 ден.
21.499 ден.
YouTube рецензии