Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Poco M4 Pro 5G

Xiaomi Poco M4 Pro 5G
Објавен: Ноември, 2021
Дисплеј: 6.6", 1080x1920px
Камера: 50 MP
Чипсет: MediaTek Dimensity 810 5G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 14.490
Mi Store
Handy
 
 
14.490 ден.
15.999 ден.
YouTube рецензии