Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo A54s

Oppo A54s
Објавен: Ноември, 2021
Дисплеј: 6.52", 720x1600px
Камера: 50 MP
Чипсет: MediaTek Helio G35
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 6.990
Hi Store
Handy
 
 
6.990 ден.
12.190 ден.