Вкупно: 6628 понуди
Обновено: 23 септември, 2023

Xiaomi Redmi Note 11 Pro

Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Објавен: Јануари, 2022
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 108 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 695
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 7    Понуди: 10    Цена: 8.497
Neptun
Anhoch
Galamino
Ledikom
Neptun
Mi Store
Mobelix
MI Premium Shop
 
 
 
+ 2
 
 
 
+ 2
8.497 ден.
13.980 ден.
13.980 ден.
14.790 ден.
14.997 ден.
17.990 ден.
18.500 ден.
18.999 ден.
YouTube рецензии