Вкупно: 4394 понуди
Обновено: 2 декември, 2022

Xiaomi 11 Lite 5G NE

Xiaomi 11 Lite 5G NE
Објавен: Октомври, 2021
Дисплеј: 6.55", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 778G (SM7325)
Батерија: Li-Po 4250 mAh
Продавници: 7    Понуди: 10    Цена: 16.999
Setec
Setec
Setec
Neptun
Neptun
Mobelix
Mi Store
Tehnomarket
Telekom
A1
16.999 денари
16.999 денари
16.999 денари
17.997 денари
17.997 денари
18.500 денари
19.990 денари
19.999 денари
22.990 денари
24.999 денари
YouTube рецензии