Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Motorola Moto G31

Motorola Moto G31
Објавен: Декември, 2021
Дисплеј: 6.4", 1080x2400px
Камера: 50 MP
Чипсет: MediaTek Helio G85
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 6    Понуди: 8    Цена: 7.409