Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro
Објавен: Декември, 2021
Дисплеј: 6.73", 1440x3200px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen1
Батерија: Li-Po 4600 mAh
Продавници: 8    Понуди: 8    Цена: 54.100
Mobelix
Tehnomarket
Anhoch
Galamino
Laptop.mk
Telekom
eKupi
DDStore
 
 
 
 
 
 
 
 
54.100 ден.
55.099 ден.
55.980 ден.
55.980 ден.
57.990 ден.
66.990 ден.
68.980 ден.
76.903 ден.
YouTube рецензии
Уште 1 рецензии...