Вкупно: 4394 понуди
Обновено: 2 декември, 2022

Motorola Moto G71 5G

Motorola Moto G71 5G
Објавен: Јануари, 2022
Дисплеј: 6.4", 1080x2400px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 5    Понуди: 5    Цена: 14.997
Neptun
laptop.mk
Anhoch
Galamino
Setec
14.997 денари
17.380 денари
17.990 денари
17.990 денари
17.999 денари