Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme 9 Pro

Realme 9 Pro
Објавен: Февруари, 2022
Дисплеј: 6.6", 1080x2400px
Камера: 64000 MP
Чипсет: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 15.899
River Soft
Premium Smart Shop
 
 
15.899 ден.
16.990 ден.
YouTube рецензии