Вкупно: 6628 понуди
Обновено: 23 септември, 2023

Xiaomi Redmi 10C

Xiaomi Redmi 10C
Објавен: Март, 2022
Дисплеј: 6.71", 720x1650px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 10    Понуди: 15    Цена: 6.480
Anhoch
Galamino
Setec
Mobi Go
Ledikom
Laptop.mk
River Soft
Premium Smart Shop
DDStore
MI Premium Shop
 
 
+ 3
 
+ 2
 
 
 
 
+ 3
6.480 ден.
6.480 ден.
7.499 ден.
8.300 ден.
8.590 ден.
9.260 ден.
9.399 ден.
10.499 ден.
10.848 ден.
11.590 ден.