Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Poco M4 5G

Xiaomi Poco M4 5G
Објавен: Октомври, 2022
Дисплеј: 6.58", 1080x2408px
Камера: 13 MP
Чипсет: MediaTek Dimensity 700 MT6833
Батерија: Li-Ion 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 3    Цена: 7.999
Setec
Setec
+ 2
 
7.999 ден.
10.499 ден.