Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

OnePlus 10 Pro 5G

OnePlus 10 Pro 5G
Објавен: Јануари, 2022
Дисплеј: 6.7", 1440x3216px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 52.290
Mobelix
 
52.290 ден.