Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme C30

Realme C30
Објавен: Јуни, 2022
Дисплеј: 6.5", 720x1600px
Камера: 8 MP
Чипсет: Unisoc Tiger T612
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 6.500
Mobi Go
A1
 
 
6.500 ден.
8.999 ден.