Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor 70

Honor 70
Објавен: Јуни, 2022
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 54 MP
Чипсет: Qualcomm SM7325-AE Snapdragon 778G+ 5G
Батерија: Li-Po 4800 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 29.900
Mobi Go
A1
 
 
29.900 ден.
30.999 ден.
YouTube рецензии