Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Poco F4

Xiaomi Poco F4
Објавен: Јуни, 2022
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G
Батерија: Li-Po 4500 mAh
Продавници: 3    Понуди: 5    Цена: 20.290
Ledikom
Anhoch
Galamino
+ 3
 
 
20.290 ден.
20.980 ден.
20.980 ден.