Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo Reno8

Oppo Reno8
Објавен: Јули, 2022
Дисплеј: 6.4", 1080x2400px
Камера: 50 MP
Чипсет: MediaTek Dimensity 1300
Батерија: Li-Po 4500 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 25.800
Mobelix
 
25.800 ден.